Близько 200 жителів Рівненщини користуються електронними ключами

Підрозділи реєстрації користувачів на Рівненщині протягом січня щоденно обслуговують близько двохсот клієнтів. Це найвищі показники активності рівнян з часу запровадження безкоштовної видачі ключів електронного цифрового підпису.

- Ми постійно переконуємо громадян і представників бізнесу, що  електронна звітність – це найбільш  зручний та комфортний спосіб спілкування з органами Міндоходів. Окрім того, ключ електронного цифрового підпису дозволяє успішно користуватися таким ефективним сервісом, як «Електронний кабінет платника податків. Лише за вчорашній день в області видано 246 електронних ключів»,- повідомив заступник начальника ГУ Міндоходів у області Михайло Ліманський.

Нагадаємо, що з 1 січня 2014 року для шифрування та розшифрування інформації, яку використовують фахівці та клієнти Міндоходів, потрібно два окремих Сертифікати, що унеможливить підробку ключів та посилить захист інформації від несанкціонованої модифікації сторонніми особами. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.