Громадськість Рівненщини вимагає від Януковича непідписання «злочинних» законів

Громадськість Рівненщини обурена законами, які з порушеннями прийняли народні депутати України 16 січня. Адже, на думку активістів, ними представники провладної більшості (регіонали та комуністи) хочуть забрати гарантовані Конституцією України права людей. Таку політичну ситуацію рівняни вважають загрозливою. Як повідомили у прес-службі рівненського Євромайдану, у звязку з цим громадськість звертається із відкритою заявою як до представників опозиції, так і до влади.

Зокрема, рівняни вимагають наступне:

«1. Не підписання Президентом України законів прийнятих 16 січня.
2. У випадку підписання Вікторем Януковичем протиправних законів виразити всенародну недовіру президенту та парламенту.
3. Представники опозиційних парламентських партій та позафракційні депутати повинні всіма можливими способами боротися та домогтися виконання Конституції України та дотримання демократичних прав та свобод громадян України. 
4. Опозиційні лідери  повинні домовитись та висунути єдиного кандидата, єдину команду, сформувати та озвучити єдину програму дій, оголосити страйк.

Адже цими законами влада хоче забрати в українців право на мирний протест та свободу слова, на вільне висловлення своїх політичних поглядів, критику уряду, акції громадянської непокори,  та ввести тотальну цензуру. 

Відтепер злочинцем може бути визнаний кожен громадянин України, який незадоволений діями влади. Прийняттям протиправних законів депутати зняли будь-яку відповідальність з правоохоронців винних у побитті мирних протестуючих 30 листопада. Бюджет України на 2014 рік замість забезпечення соціальних потреб простих громадян передбачає хороше життя лише для представників влади та тих, хто їх охороняє. Цим самим депутати відмовилися від основних демократичних принципів та виступили проти бажання свого народу вільно користуватись свободою слова, зборів і об'єднань та мати гідне життя в своїй країні. Це спроба державного перевороту», - йдеться у заяві громадськості Рівненщини.

Коментарі

"Громадськість вимагає".. коли вже знімете свою корону, яка тисне на мізки? Чому не порадила? обовязково відразу щось вимагати? і як, діє?) може час зробити висновки?

Вже підписані. Цікаво а де та громадскість збиралася чи приймала таке рішення і хто то та громадскість? От саме для такого наклепу і корисний цей закон .

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.