Рівненський нардеп: «Влада оголосила війну власному народу»

Провладна більшість за один день перетворили Україну навіть не на Білорусь, а на Північну Корею. Узаконивши таку диктатуру Янукович та його оточення оголосили війну власному народу. Як повідомили у прес-службі Рівненської обласної партійної організації «УДАР», таку думку висловив народний депутат України Віталій Чугунніков, коментуючи результати голосування 16 січня 2014 року в Парламенті. 

За його словами, прийняттям 16 січня антиконституційних законів режим засвідчив свій панічний страх перед громадянами та остаточно перевів політичну кризу у формат війни влади проти народу. 

- 16 січня, ми усі вкотре переконалися, що парламентаризму в Україні не існує. Провладна більшість у незрозумілий спосіб намагалася вчинити конституційний переворот та узаконити диктатуру. Їхніми зусиллями Україна в один день перетворилася навіть не на Білорусь, а на Північну Корею. Проте авторитарний режим у Північній Кореї тримається лише завдяки повній ізоляції від усього світу. Україна ж поєднана зі світом мільйонами різних зв’язків. А тому авторитарний режим у ній приречений, - заначив Віталій Чугунніков.

Також нардеп підкреслив, що такими діями влада наочно продемонструвала, що вона не здатна адекватно реагувати на народний протест, що зворотних зв’язків із суспільством у державі немає. 

- За півтора місяці немає жодних результатів розслідування масового побиття людей, жодний правоохоронець не притягнутий до відповідальності. Замість цього провладні депутати приймають рішення про покарання для учасників акцій протесту. Представники Партії регіонів зробили велику помилку, наприймавши антиконституційні закони, які вони не здатні виконувати. Адже відтепер в країні немає абсолютно чистого перед законом громадянина, є тільки ті, хто ще випадково не потрапив під приціл силовиків. Та разом з цим такі дії влади  – це сигнал для органів влади США і країн ЄС. Народні депутати від ПР і КПУ, низка мажоритарних депутатів зробили своїми руками злочин проти прав людини. Ці люди мають отримати вовчий білет на в’їзд в країни США і ЄС, - вважає Віталій Чугунніков.

На думку нардепа, щоб завадити повному встановленню диктатури, яку запроваджує Янукович, усі громадяни повинні сьогодні чинити активний спротив режиму. А тому партія «УДАР» закликає українців підтримати всеукраїнський страйк, який оголосили лідери опозиції.

- Після того, що відбулося у четвер у парламенті, Україна невдовзі може стати диктаторською країною, і єдиний вихід, щоб уникнути цього - активний спротив громадян. Ми готуємо попереджувальний страйк - і він відбудеться. А в неділю відбудеться Віче на Майдані Незалежності у Києві, і всі, хто не хоче жити при диктатурі, повинні прийти та сказати це. Настав час спротиву цій владі, оскільки протестів вона не чує, - наголосив Віталій Чугунніков.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.