На Хмельниччині міліціонери не хочуть виконувати "диктаторські" закони Януковича?

У місті Нетішин, Хмельницької області, працівники Державтоінспекції та правоохоронних органів уникають виконання нещодавно прийнятих у сумнівний спосіб Верховної радою і підписаних Віктором Януковичем, так званих "диктаторських законів". Про це повідомив у своєму "Фейсбук" житель міста Нетішин, Сергій Рижук.

За словами пана Сергія, щотижня вони з друзями їздять паритися до лазні. Компанія велика і зазвичай набирається більше п'яти автомобілів. Що згідно нових законів, потребує дозволу правоохоронних органів і навіть супроводу. Тож законослухняні українці звернулись до правоохоронців, щоб ті виконали свої службові обов'язки.

«Отже, у контексті прийнятих законів, та попереджаючи можливе правопорушення, зареєстрував сьогодні у міліції повідомлення "про масовий захід". В канцелярії довго вчитувались у зміст, але все ж зареєстрували. Копії документу завіз у СБУ та до міської ради.

Через 20-30 хвилин передзвонив на мій мобільний заступник начальника міліції. Спочатку запитав навіщо нам для супроводу у лазню автоколони з п'яти машин міліцейські спецавтомобілі з проблисковими вогнями, згодом опустившись до рівня погроз, мовляв "попробуйте провести, побачимо, побачимо ...".

Так як в лазні нас часто збирається більше десяти чоловік (а це вже масовий захід), то додатково попросили забезпечити громадський порядок. Сподіваємось ну хоча б на взвод автоматників. Друзів попередив аби не віталися "Слава Україні!", бо долучать ще екстремізм...». - написав у "Фейсбук" Сергій Рижук.

Як казали в часи СРСР: "Жить стало - лучше, жить стало - веселей". То чому б нам всім тепер не поїздити до лаззні гуртом у супроводі кортежу. Зрештою чим ми гірші за громадянинна Віктора Януковича. Тим більше, що все у цій країні наше і те що з нею буде - залежить від нас.

Коментарі

Правильно. Треба всім писати заяви ДАЇшникам. А за невиконання ДАЇшниками законів, скаржитися у вищестоячі органи. Нехай зрозуміють, які недолуги закони прийняла Рада.
Це теж форма мирного протесту .

Правильна заява, згоден. Нехай тепер виконують, весілля супроводжують, виїзди на природу, в баню ... Закон з однієї сторони дебільний, але з іншої сторони цей закон можуть використовувати вибірково для певних осіб і в певних випадках. Потрібно когось наказати - закон є, потрібно виправдати супроводження кортежів членовозів - також закон є. Ті депутати просто дурью маяться ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.