Викладачі "Острозької академії" скаржаться на неправомірні дії ректорату

Викладачі Національного університету "Острозька академія" (НаУОА) звернулись до ЗМІ з проханням допомогти у поширенні інформації щодо неправомірних дій ректорату Національного університету "Острозька академія" на чолі з ректором професором І.Пасічником.

Як повідомляється у заяві працівників ВНЗ, "викладацькому складу було повідомлено у телефонному режимі рішення ректорату про те, що 20.01.14, у перший робочий день після закінчення канікул, викладачів примусово, заднім числом, відправлятимуть у відпустки за свій рахунок з 2 по 17 січня 2014р.

До того ж, незгідних з цим рішенням викладачів буде запрошено до ректора, який розглядатиме питання щодо розірвання контрактів з цими викладачами.

З огляду на те, що університет знаходиться у маленькому місті Острог Рівненської області, де є проблеми з працевлаштуванням, викладачі змушені миритись з тим свавіллям, що відбувається останніми роками в університеті: від тотального контролю до виплат в неповному обсязі доплат за вчене звання доцента, відсутності виплат за статус національного та статус науково-дослідницького університету та інших фінансових махінацій.

Розуміємо, що така інформація без підписів може викликати недовіру, але дуже просимо не залишити її поза увагою.", пише osvita.org.ua

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.