У Рівному оберуть найкращого учителя

У Рівному стартував другий  етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014".  В області його започаткували 23 роки тому. Конкурс набув статус державного у 1996 році. Його традиційно проводять у три етапи: міський, обласний та всеукраїнський.

Цього разу боротись за право називатись кращим педагогом в області зголосилось 40 учасників з різних районів краю. Особливістю цьорічного конкурсу є нова номінація для керівників  загальноосвітніх навчальних закладів.  Таким чином, змагаються педагоги у п’яти номінаціях - "Директор школи", "Початкові класи", "Світова література", "Географія" та "Трудове навчання".

Усього організатори  освітніх змагань підготували шість  завдань, які і покажуть хто буде кращим педагогом в області. Вчителі проведуть урок, пройдуть тестування з фахової майстерності та захистять власні педагогічні ідеї.

Оцінює професійність вчителів компетентне журі, у складі якого і освітяни, і науковці, і методисти.

За словами начальника  обласного управління освіти і науки  Рівненської ОДА Григорія Таргонського,  такий конкурс – це не лише  можливість для учителя вкотре продемонструвати  багаторічну працю, а й перейняти  педагогічний досвід колег. До того ж,  увага журі буде прикута й  до неординарних та інноваційних  підходів занять з учнем.

Хто стане переможцем на обласному рівні буде відомо вже наприкінці січня. Тоді п’ятеро лідерів  з кожної номінації  представлятимуть Рівненщину на Всеукраїнському етапі змагань, який відбуватиметься у березні.

Вчителі, які здобудуть першість у  кожній  номінації на обласному рівні отримають  грошову винагороду в розмірі двох  посадових окладів. А за перемогу в останньому етапі   педагог буде удостоєний почесного звання «Заслужений учитель України». Про це повідомляє Прес-служба управління освіти  і науки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.