Завтра у Рівному відбудеться Народне віче

Завтра, о 13:00 у Рівному на майдані Незалежності відбудеться Народне віче. 

Громадські активісти Рівного збираються мітингувати на центральному майдані міста із гаслом "Ні диктатурі!". Про це розповів громадський діяч Святослав Клічук у соціальній мережі "Facebook". 

- Нікого не вбили. Нікого навіть толком не побили. Крадуть як і колись. Але прийняли закони, які зроблять неможливими протести коли когось вб'ють, коли здадуть незалежність, коли крастимуть мільярдами. Це перше. Друге, парламент вийшов за межі Конституції. Якщо Президент це не зупинить, вони усі будуть поза законом. Це заколот, державний переворот. Ми маємо відновити законність в Україні. Ми отримали юридичне підгрунтя для вимог дострокових виборів. Якщо зараз промовчати. Якщо зараз хтось втомився, якщо хтось розчарувався, то ви ще не уявляєте як може бути завтра. Якщо в Рівному нас вийде тисячі, тоді ми знатимемо, що ще не все втрачено. Тоді можемо дати сигнал Києву, Рівне підтримає, починайте. Якщо ні. Тоді кінець, сушимо сухарі, - йдеться у повідомленні Святослава Клічука.

Ключові слова: 

Коментарі

Абсолютно згоден. Має сісти той, хто поставив цих пацанів в перші шеренги БЕЗ ЩИТІВ. А це порушення всіх можливих правил і інструкцій. Має сісти той, хто дав команду бити цих пацанів перевдягнутим провокаторам. Гляньте відео, там видно, як ці пацани в масках потім спокійно стоять біля автобусу "Беркуту". Має відповісти той, хто поставив за цими молодими солдатами головорізів з "Беркуту", як заградотряд, не даючи їм відступити.
Згоден з вами - вони мають сісти. А ще, як в будь якій нормальній країні ЄС чи в США уряд має піти у відставку.

Всі кажуть - студентів побили на Майдані в Києві. А чому ніхто не каже, що під адміністрацією президента били 18-річних військових строкової служби, які стояли у перших шеренгах, яким проламували шоломи, які не могли просто уйти, не прийшли туди за своїм бажанням. Чим вони винні? Чому не покарали тих, хто їх бив цепами та кидав у них вогонь? В ЄС та США за такі дії під адміністрацією була б миттєва і дуже жорстка реакція з масовими арештами та реальними тюремними строками. Закон має бути однаковим для всіх, у тому числі до бойовиків-молодиків у масках, які зараз спокійно святкують різдвяні свята, а не лікуються з пробитими головами.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.