У Рівному планують креативну акцію протесту

У соціальній мережі "Faceboоk" користувач Illia Yeremenko розмістив у групі "Рівненщина політична" пропозицію про створення креативної акції протесту. За його задумкою варто усім небайдужим активістам одягнути дитячі маски та зібратися під стінами міліції. У такий спосіб планується перевірити чи буде рівненська міліція виконувати антиконституційні закони.

- Пропоную креативну акцію - зібратися в масках зайчиків і лисичок на Пушкіна і подивитися на реакцію. Лозунг - "Рівненська міліція не буде виконувати антиконституційних законів". Якщо нас всіх не запакують то можна заявляти що нас підтримали, - йдеться у повідомлені користувача.

Нагадаємо, подібні акції вже відбулися в інших містах України. До прикладу, біля Лук’янівського СІЗО відбулася акція письменників "Явка з повинною". Як зазначали пікетуючі, "Ми, українські письменники – дуже законослухняні громадяни, - заявили напередодні організатори акції. - Щоправда, ми жити не можемо без касок на голові та без поїздок колонами по 5 машин". Окрім письменників у акції взяли участь громадські активісти та журналісти.

Коментарі

такі акції потрібні, але їх потреба буде ще більшою і потребою в масовості після набуття прийнятими законами сили. бо поки що ці "закони" для міліції ще не закони

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.