Рівненський нардеп про бійку з регіоналом: «Якби повторився такий момент знову - поступив би ідентично»

Акт насилля не може бути приводом до всезагального визнання. Проте народний депутат України від Рівненщини Юрій Вознюк вдячний всім за підтримку у цій ситуації. Так він на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» прокоментував бійку в сесійній залі, яка відбулася 16 січня.

Нагадаємо, під час засідання парламенту народний депутат України від Рівненщини Юрій Вознюк розбив голову своєму колезі з Партії Регіонів Володимиру Малишеву. Як писало УНН, така поведінка нардепа викликала обурення у «регіоналів» і лідер фракції Олександр Єфремов наполягав на знятті депутатської недоторканості з винних у травмуванні Володимира Малишева. 

У свою чергу Юрій Вознюк щодо конфліктної ситуації зазначив наступне:

«Усім дякую за підтримку! Повірте друзі, все те, що я отримав у ФБ, насправді, додало впевненості у тому, що відбулось. Але, не може бути акт насилля приводом до всезагального визнання. Не для того я там. Щодо подій, які відбулись, скажу наступне: мене вчив так батько, коли застосовують силу до жінок та дітей, ти зобов'язаний відповісти, що б тобі це не вартувало. Я відповів, і повірте, мені було все рівно кому я відповідаю. Я чітко побачив, як б'ють жінку в затилок та супроводжують цей удар, зовсім, не літературними словами. Моя реакція на вчинок тривала секунд 5-7. А потім заграла кров звичайного чоловіка. Якби повторився такий момент знову - поступив би ідентично.»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.