Рівнянам пропонують «підсмажити брехню, хабарництво та порушення прав людини»

Боротися із брехнею, хабарництвом та порушенням прав людини українцям пропонують оригінальним методом – каструльним протестом. Зокрема, 22 січня на День соборності України київський IT-менеджер Геннадій Корнієв запропонував провести акцію «Каструляда». Її суть полягає у тому, щоб небайдужі українці взяли свої наймелодійніші каструлі, вийшли на балкони своїх квартир та почали ними грюкати. Метою акції є, щоб каструлі почули у кожному місті та містечку України. 

«Одна Ваша каструля – це крапля в океані каструль, що змінить нашу країну. Знайдіть на кухні найбільш мелодійну каструлю та ложку, вийдіть на балкон та грюкайте доти, доки матимете натхнення. Ми - одна країна, від Луганська до Львова, від Ялти до Чернігова. Наші каструлі буде чути тим, кого ув’язнили за щирі переконання і тим, хто досі не може або боїться вийти на вулицю та боронити свої права. Разом – сила», - йдеться у листівці. 

Також українців закликають роздрукувати ці листівки та понаклеювати їх на дошках оголошень своїх міст. Долучитися до акції можна і в соціальних мережах «Фейсбук» та «В контакті» у спільноті «Каструляда». Генеральна репетиція заходу відбудеться 20 січня о 21 годині. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.