«Беркут» пішов штурмом на київських мітингувальників

Столиця України сьогодні перетворилася на поле справжньої битви за майбутнє держави. Активісти Майдану вирушили штурмом до урядового кварталу. Як пише у своєму «Фейсбуці» народний депутат України Леся Оробець, протистояння триває вже більше години.

За цей час, як зазначила Леся Оробець, на Європейській площі зібралося багато швидких, а «Беркут» пустив у хід газ. 

«Згодом Беркут отримав наказ виривати по 2-3 людини і «пакувати» в автозаки. На вимогу не виконувати явно злочинні накази і не воювати зі своїм народом - відвертають обличчя. Найсміливіші кажуть – «ето же за амеріканськіє деньги», - пише нардеп.

Також, за її словами, одного мітингувальника вирвали з натовпу і затягли в автозак. Наразі активісти намагаються його звільнити. А тим часом командування дало наказ використовувати газ. Роздали газові гранати. 

«Поки знімала процес роздачі газових гранат, мєнти вибили з рук і забрали телефон. Відштовхнули моїх помічників, які кинулися мене захищати. Телефон не віддають. Бояться, скоти, що ми продемонструємо їх геройства», - зазначила Леся Оробець.

А поки у Києві гаряче, Леся Оробець вважає, що зараз саме час міліції і правоохоронцям, які складали присягу на вірність народу України, переходити на бік людей і перестати захищати злочинну хунту. Це момент істини!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.