Депутат Леся Оробець: Війна остаточно почалась. Вже ніякі закони не діють

Силовики напали та побили депутата Лесю Оробець.Про це вона написала у своїй сторінці на "Facebook".

-  Війна остаточно почалась. Вже ніякі закони не діють. Годину тому я знімала на мобільний телефон роздачу гранат табуну Беркуту, голів зо 20. Гранати ці, нагадаю, зараз масово кидаються в українських громадян і викликають важкі осколкові поранення, хоча для Пшонки і Лутковської вони "світлошумові, - написала вона.

- Я підійшла по Грушевського з боку Ради. Вони чудово знали, хто я. Я не нападала ні на кого, стояла на відкритому місці з телефоном. На мене накинулась зграя з мінімум п'ятьох здоровенних беркутівців в масках і обладунку, збили з ніг, я впала на бруківку і сильно вдарилась головою, шолом врятував, - зазначила депутат Леся Оробець.

- Трьох моїх захисників - чоловіків побили жорстокіше, по голові і по корпусу, від тяжких травм врятували шоломи і шапки. Телефон вибили з рук, розбили і відібрали. На мої крики "Чого ви мене б'єте, я ж вам нічого не роблю" вони з гиденькими смішками казали: "А ми тебе не б'ємо, ми тебе відтісняємо", - зазначила Леся Оробець.

Висновки: 
- Війна вже повномасштабна. Не треба робити вигляд про суди, прокуратуру, вибори тощо. 

- Врадіївку менти зрозуміли, посадили своїх. Врадіївка - це мінімально м'який формат, який Януковичу і його організованій злочинній групі зрозумілий.

- Перевертні з МВС отримали повний одобрямс на використання будь-яких методів захисту диктатури.

- Без Лідера спротиву протест має високі шанси втонути в крові, а держава - в диктатурі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.