Штати закликають Київ до спокою і політичного діалогу

Посольство США закликає до припинення зіткнень між демонстрантами і правоохоронними органами у Києві.Як пише інтернет-видання "Українська правда", про це йдеться у заяві посольства США, розміщеній на офіційній сторінці відомства.

"Ми закликаємо до спокою і спонукаємо всі сторони припинити будь-які дії, що провокують або мають своїм результатом насильство", - йдеться у заяві.

"Крім того, ми закликаємо уряд України негайно розпочати переговори з усіма сторонами, щоб вирішити проблему політичного протистояння, розглянути вимоги протестувальників і запобігти поширенню насильства. Насильство служить тільки нагнітанню страху і сум'яття та відволікає від необхідності політичного рішення, яке є найкращим способом виконати волю українського народу", - зазначають у посольстві США.

У свою чергу старший радник президента Обами Алек Росс заявив: "Сутички у Києві є безпосереднім результатом дій Партіі регіонів з криміналізаціі права на волевиявлення".

"Поважаю громадян України, які говорять своєму уряду, що вони не хочуть бути Білоруссю", - зазначив Росс і додав: "те, що трапиться у наступні 90 днів у країні, визначить напрямок держави на роки".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.