Мітингувальникам довелося трохи відступити перед міліцією

Загони міліції на вулиці Грушевського в Києві просунулися на 15 -20м вперед і таким чином повернулися на лінію спалених автобусів. Як пише інтернет-видання "Українська правда" з посиланням на "Інтерфакс-Україна", ведеться постійна стрільба гумовими кулями і світлошумовими гранатами в бік протестувальників, а також застосовується сльозогінний газ.

Крім того, незважаючи на те, що вся підпалена раніше техніка вже слузгала, брандспойти продовжують роботу; їх струмені направлені на активні групи протестувальників. При цьому, оскільки в Києві мінусова температура повітря, вода на бруківці відразу ж перетворюється на лід. Протестувальники зараз відійшли на 10 метрів назад від попередньої позиції, однак продовжують активне протистояння з міліцією.

Як відомо, після щодонедільного віче опозиції в Києві мітингувальники, серед яких були й радикально налаштовані активісти, пішли пікетувати Верховну Раду, але наштовхнулися на кордон силовиків біля стадіону імені Лобановського. Почалися сутички радикалів з силовиками. Активісти підпалювати автівки міліції. Ті у свою чергу застосували водомети та резинові кулі. З обох сторін є поранені.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.