Громадський активіст пропонує оголосити загальноміський страйк

У соціальній мережі «Фейсбук» громадський активіст Святослав Клічук запропонував свій план дій, у світлі сьогоднішніх подій в Україні:

"До всіх хто хоче долучитися: запропонуйте свої ідеї, що маємо робити найближчі дні. Моє бачення таке:

1. З вівторка загальноміський страйк.

2. Максимальна мобілізація людей на Київ з вівторка, дуже важливо організувати ефективно транспорт.

3. Тисячі людей під ОДА та МВС

4. Правоохоронців треба лишити в Рівному, або повернути їх сюди. Як? Пропонуйте. З ними варто зустрічатись і говорити публічно.

5. Обласна, міська та інші ради збираються і приймають відповідні рішення про ситуацію в країні, не визнання законів, проголошення вимог про дострокові вибори.

6. Єдиний кандидат, єдина команда, єдина програма реформ, обіцянка повернутись до конституції 2004 року."

Ключові слова: 

Коментарі

Зрозумілий порив активіста!!! Але перед тим , ян пропонувати щось, потрібно, хоч би орієнтуватися в тому, що пропонується. Для прикладу : " Дойош з вівторка загальноміський страйк." Дилетанство та й годі!!! Хто від цього отримає користь здогадатися не важко. Досвід доводить, що страйк - це справді дієвий захід, але він повинен бути проведений належним чином, з урахуванням всіх моментів,зокрема, функціонування приватних структур, які мають бути готовими понести збитки, функціонування стрктур, які за видом діяльності не можуть страйкувати, тощо. Страйковий комітет повинен це все динамічно продумати і вирішити. А такий комітет взагалі в Рівному є? Ідеї хороша штука. Але ніхто не відміняв принцип:" Не нашкодь!!!"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.