Як рівненські активісти можуть захистити себе - народний бронежелет

Велосипедний шолом чи каска можуть стати в нагоді не лише любителям велоспорту, але й рівненським активістам, які вирушають на мирні акції протесту. Адже ці речі можуть послугувати народним бронежилетом, вважають користувачі соціальних мереж.

Зокрема, користувачі мережі радять, яке саме мінімальне обмундирування варто брати з собою, вирушаючи на мирні акції протесту. До списку необхідних речей потрапили велосипедний шолом або каска, пластикові будівельні окуляри-маска, які прилягають до обличчя і при цьому з дірочками, щоб менше запотівали. 

А також радять обмотати подвійним карематом скотчем ноги нижче коліна і до стопи, та прихопити з собою як мінімум - респіратор з клапаном, який можна придбати в аптекці. Якщо є можливість, то користувачі соцмереж радять краще використовувати протигаз та припастися саморобним бронежелетом із товстого каремату, який необхідно вирізати, як жилетку та закріпити. Такі недорогі обладунки, на думку користувачів соцмереж, можуть захистити від травм та зберегти здоров’я. Схоже, українців і дійсно не здолати, адже навіть до вирішення надзвичайних ситуацій вони підходять практично та з почуттям гумору.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.