Рівненська "Батьківщина" звернулася до Януковича

У соціальній мережі "Facebook" користувач Володимир Попик розмістив заяву Рівненської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" у якій зазначаються вимоги до президента Віктора Януковича заради повернення держави на конституційно-правовий шлях. Ось самий текст заяви:

"Нелегітимне голосування 16 січня 2014 року у Верховній Раді, яке відбулося з порушенням регламенту, нехтування основними принципами демократії, що гарантуються Конституцією України засвідчило – ця влада не піде на жодні поступки задля вирішення суспільно-політичної кризи. Влада свідомо йде на загострення протистояння з мирним населенням аби залякати український народ та примусити його до рабської покори. 
Наслідком таких дій влади стали протистояння 19 січня у Києві, де у протиборстві з озброєними правоохоронцями, спецзагонами «Беркуту» постраждали сотні українців. Суспільство доведене до відчаю правлінням олігархічно-кримінальних кланів і готове до рішучих дій заради захисту себе і своїх законних прав на вільне життя. 
Для повернення держави на конституційно-правовий шлях, Рівненська обласна партійна організація ВО Батьківщина вимагає від Президента В. Януковича виконати наступні вимоги.

1. Негайно провести дострокові вибори Президента України та Верховної Ради.
2. Внести зміни до закону про вибори Президента (скасування порядку, за яким три члени дільничної комісії можуть підписати протокол і він стає легітимним) та переформатування ЦВК.
3. Відправити у відставку Кабмін Азарова і утоврити перехідний уряд. Змінити Генпрокурора та спікера ВР.
4. Покарати міністра МВС Захарченка не лише відставкою.
5. Скасувати усі закони, які були прийняті нелегітимно 16 січня, та повністю амністувати усіх учасників революційного протистояння"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.