Як рівняни ходили "в гості" до Берташа та Сороки. ВІДЕО

Ввечері, 21 січня після загальноміського зібрання - Народного Віче, громадські активісти Рівного вирішили завітати в гості та привітати зі святами двох відомих місцевих регіоналів - губернатора Рівненщини Василя Берташа та нардепа Миколу Сороку. Ось, як описується похід у соцмережі "Вконтакті" у групі "Наше Рівне":

"Сьогодні громада Рівного зібралася на Народне віче на майдані Незалежності, що перейшло у похід до палаців регіоналів Берташа і Сороки. Виступали усі бажаючі, кожен висловлював свої пропозиції, не обійшлось без "в міліції теж діти" і "оберемо лідера від опозиції", яких не одобрили люди. На заклики цього чоловіка обрати лідера народ почав скандувати гасла недовіри до балакучої опозиції та висувати пропозиції щодо формування народних рад, чи будь-яких інших народних органів влади. Наприкінці, коли "опозиціонери" залишились "тусуватись" на Майдані народ висунув пропозицію піти в гості у Новий Двір до Сороки та Берташа і висунити їм свої вимоги.

До Нового Двору вирушила колона приблизно зі ста чоловік, по дорозі громада викрикувала революційні гасла та закликала приєднуватися перехожих. На повороті на вулицю Дачну активістами був помічений підозрілий чоловік, який почав щось ховати, коли кілька хлопців направилося до нього. Як виявилося це був тіхарь, що вів оперативну зйомку. Судячи з розмови з ним - йому було соромно за свою роботу. Підійшовши до будинків Берташа і Сороки люди почали скандувати гасла типу: Кров українців на твоїх руках", "Виходь, виходь", "Мир хатам - війна палацам". Люди дзвонили у двері, засвічували вікна та господарь явно не хотів побачитись з народом для якого він служить, запалювались фаєри. Особливу увагу рівняни проявили колегам оператора-аматора, що сиділи у двох машинах неподалік".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.