Рівненським студентам льотчик провів урок мужності

У Рівному на базі кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування відбувся урок мужності з питань міжнародного гуманітарного права для студентів вишу.

Захід провів начальник відділу армійської авіації оперативного командування «Північ», льотчик-снайпер полковник Володимир Пастухов, учасник бойових дій в Республіці Афганістан, Косово, Ліберії та Конго, - повідомляє спеціальний кореспондент у Рівненській області, майор Олександр Гайн.

Старший офіцер розповів юнакам, які здобувають офіцерські звання запасу, про свій досвід у виконанні норм міжнародного військового співробітництва та міжнародного гуманітарного права під час участі в міжнародних миротворчих місіях під мандатом ООН.

Урок, який я виніс особливо з африканського континенту, це те, що до усіх людей потрібно відноситися з величезною повагою, адже у воєнних конфліктах не має поганих і хороших, зате є багато жертв, - зазначив старший офіцер. – Українці якраз і проявили себе як один з найгуманніших і дружніх національних контингентів, ми швидко встановлюємо і підтримуємо товариські відносини з усіма сторона конфлікту та захищаємо мирне населення.

Полковник Володимир Пастухов наголосив, що ООН, під мандатом якої він виконував чимало завдань, відзначає та високо шанує учасників своїх місій за дотримання норм міжнародного гуманітарного права. Під кінець зустрічі начальник відділу армійської авіації оперативного командування «Північ» побажав усім студентам можливості стати кандидатом до особового складу у національні контингенти, які залучені до підтримання миру і стабільності у світі.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.