Родичів рівненських "беркутівців" просять повідомити про виїзд на Київ

У соціальній мережі "Фейсбук" у групі Євромайдан "Рівняни за ЄС" повідомили, що активісти чекають будь-якої інформації про виїзд "беркутівців" з Рівного. Також просять родичів працівників "Беркуту" повідомляти про виїзд з Рівного.

"Ми вдячні всім хто цих півтори доби чергував під беркутом! Дякуємо вам за вашу рішучість і небайдужість! Хто намагався залишити цих чоловіків вдома в Рівному та приклав всі зусилля, щоб не пустити їх на майдан.

Зараз ми очікуємо свіжої інформації про пересування і відповідно будемо реагувати та мобілізуватися. Просимо всіх: жінок, матерів в чиїх родинах є беркутівці, дітей, всіх хто має будь-яку інформацію стосовно їх пересування, виїзду повідомляйте нам за тел: +38(068)619-73-07 чи через соціальні мережі, це можна зробити анонімно."

Ключові слова: 

Коментарі

21.01.2014
У вівторок, 21-го січня о 18.00 відбудеться ініціатива, в ході якої планується, що на Майдан прийдуть матері службовців внутрішніх військ та спецназу, аби просити своїх дітей "припинити ризикувати найціннішим, виконуючи злочинні накази".
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив користувач Матвій Нікітін.
"Якщо у вас є сини і брати серед тих, кого зараз змушують стояти на Грушевського на мінус десять, і повільно, але впевнено втрачати нирки, прийдіть, і заберіть їх. Поки ми ведемо переговори, які невідомо чим ще закінчаться, хлопці будуть вже інвалідами", - закликають матерів бійців.

Командир
Котяш Іван Леонідовичмайор міліції

Заступник командира
Огороднік Віктор Миколайович
майор міліції

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.