Випускники "Острозької академії" звернулись з відкритим листом до міліції

Асоціація випускників "Острозької академії" звернулась до правоохоронців з приводу затримання трьох випускників університету.

"Шановні правоохоронці!

Звертаються до Вас випускники Національного університету «Острозька академія». Ми глибоко стурбовані затриманням випускників нашого навчального закладу Юхима Дишканта, Артура Ковальчука та Дмитра Москальця, яким інкримінують ст.293, 294, 295 Кримінального кодексу (Групове порушення громадського порядку, Масові заворушення, Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку).  За інформацією «Української правди» зараз вони перебувають у Деснянському райвідділку міліції Києва.

Ми переконані, що випускники Національного університету «Острозька академія» не можуть сповідувати ектремістських  поглядів і становити загрозу для держави.

Нас виховували патріотами України на засадах християнських і моральних цінностей. Відтак, радикальні дії у будь-якій сфері ніколи не були для нас взірцем життєвої позиції.

Дуже просимо неупереджено і виважено розібратися у цій ситуації і звільнити затриманих, які насправді заслуговують на статус потерпілих, жорстоко побитих «тітушками».

З повагою і сподіваннями на розуміння випускники Національного університету «Острозька академія», - йдеться у листі.

Нагадаємо, 20 січня у Києві були жорстоко побиті троє випускників "Острозької Академії" - Дмитро Москалець, Юхим Дишкант та Артур Ковальчук. На місце події прибув мікроавтобус з "Беркутом" та забрав активістів до міліції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.