Рівненська "Батьківщина" вимагає оголосити дострокові вибори Президента і Верховної Ради

Рівненська міська організація ВО "Батьківщина" оприлюднила свою офіційну позицію щодо останніх подій в державі.

"Україна в небезпеці!

Уперше за 22 роки Незалежності ми опинились перед реальною загрозою кривавого протистояння між владою та народом, який змушений захищати себе, свої права і власну гідність!

Банкова вперто не хоче чути громадян України, відверто ігноруючи вимоги Євромайдану та здійснюючи постійні провокації проти його активістів та захисників.

Зухвале нелегітимне голосування у Верховній Раді 16 січня 2014 року показало, що ми стоїмо на порозі справжньої авторитарної диктатури. Останньою краплею стало небажання влади дати можливість мирним демонстрантам пройти урядовим кварталом після народного Віче, на свято Водохреща.

Те, що відбулося в ніч на 20 січня 2014 року, не дало заснути більшій частині українців, сколихнуло світ і показало, що режим готовий іти на все, не шкодуючи ні мирних демонстрантів, ні бійців внутрішніх військ, ні правоохоронців. У повітрі запахло не лише сльозогінним газом, але й порохом і загрозою справжньої війни. Війни влади проти власного народу. Війни, яку ця влада не виграє ніколи, але яка здатна зруйнувати Україну.

Зважаючи на це і діючи строго у дусі Європейських та загалом цивілізованих практик, ми вимагаємо:

1. Негайно внести зміни до закону про вибори Президента (скасувати порядок, за яким три члени дільничної комісії можуть підписати протокол, після чого він стає легітимним), переформатувати ЦВК та оголосити дострокові вибори Президента і Верховної Ради України.

2. Звільнити невинно засуджену Юлію Тимошенко та усіх політв’язнів.

3. Відправити у відставку Кабмін Азарова, створити перехідний уряд та припинити антисоціальні реформи, насамперед так звану «медичну реформу» та ганебну «пенсійну реформу».

4. Покарати винних за побиття громадян на Євромайдані                    30 листопада 2013 р.

5. Скасувати усі закони, які були нелегітимно ухвалені 16 січня, та повністю амністувати усіх учасників революційного протистояння, - йдеться у зверненні міської організації ВО "Батьківщина", прийняте на бюро міської партійної організації 21 січня.

Представники "Батьківщини" також звертаються до депутатів Рівненської міської ради підтримати дану позицію на найближчий сесії міської ради, яка запланована на 31 січня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.