Євромайданівці писали пояснення міліції через екскурсію біля Рівненської ОДА

Близько 200 студентів Вищого професійного училища №1 провели екскурсію містом. Проте проходячи повз приміщення Рівненської ОДА студенти вирішили зайти погрітись в облдержадміністрацію.

На заваді їм стали правоохоронці, які викликали слідчо-оперативну групу.       

                                                                             За словами громадського активіста Андрія Логащука, відповідальним за акцію є Михайло Лебедь, який є членом Фундації регіональних ініціатив і знаходиться у Києві.

- Ми захотіли зайти погрітись. Але нам пояснили, що в будівлі немає місця, не можна заходити. А ми не наполягали. Не пустили, то й не пустили. Нас попередили міліціонери, зокрема, начальник охорони громадського порядку щодо того, що акція є несанкціонована. Проте Михайло Лєбедь надіслав заявку телеграмою до Рівненської міської ради. В рамках заявки і був зазначений мирний театралізований прес-брифінг. Сьогоднішній захід називається "Екскурсія містом Рівне". Екскурсія продовжується, студенти не погрілись і це буде на совісті міліції, - сказав  Андрій Логащук.

Правоохоронці повідомили про те, що у міській раді немає заявки про масову акцію.

- Заявки немає. Це незаконна акція, ви здійснюєте незаконні дії, я вас попередив. Це державна установа. Екскурсія повинна бути у рамках чинного законодавства, щоб не було захоплення адміністративних будівель. Ми вже викликали слідчо-оперативну групу, - звернувся до активістів начальник громадського порядку Олексій Лозян.

Після цього, студенти вирушили далі на екскурсію містом. Чекати слідчо-оперативну групу залишились громадські активісти Андрій Логащук та Віталія Іллюк.

Після того, як прибула слідчо-оперативна група, правоохоронці з активістами зайшли всередину приміщення Рівненської ОДА для написання пояснень.

Інші ж студенти повели екскурсію до офісу Партії регіонів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.