Рівняни закликали родичів військових та силовиків тримати їх вдома

Прес-служба рівненського Євромайдану оприлюднила звернення від громадськості Рівненщини до жінок, матерів, дітей солдатів внутрішніх військ та працівників силових структур.

"Шановні жінки, матері, діти солдатів внутрішніх військ та працівників силових структур!

Звертаємось до вас та ваших родин. Просимо та дуже хочемо аби ви почули та зрозуміли нас. Влада довела країну до межі, за якою кровопролиття. Не можна допустити щоб людське життя стало розмінною монетою і по вулицях столиці лилася кров українців.

Ця боротьба зіткнула з одного боку мирних протестувальників, з іншого – членів ваших родин ‒ солдат внутрішніх військ і працівників силових структур, яких влада змушує проливати кров таких самих, як і вони, українців. Використовуючи водомети, сльозогінний газ, резинові кулі, світлошумові гранати та інші спецзасоби це протистояння на справжнє пекло. Ці тортури калічать і знущаються з українців, які вийшли на площі задля свого мирного і світлого майбутнього.

Уже постраждала велика кількість людей – є десятки поранених, обморожених, обпечених, отруєних сльозогінним газом. Тим часом цей жах спровокований поведінкою влади, її небажанням почути вимоги революційного Майдану, який два місяці вже намагається вибороти майбутнє для наших дітей та родин відстоюючи права українського народу. Ухвалення  протиправних законів 16 січня стало останньою краплею. Ці закони стерли свободу українського народу. Порушивши Конституцію Янукович запровадив диктатуру в країні, яка донедавна ще була демократичною.

Закликаємо Вас послухатися свого серця і всіма можливими методами переконати, зупинити, не допусти Ваших синів підкорятися та виконувати злочинні накази! Не дайте їм стріляти в таких самих, як і вони, українців!

Матері, жінки їдьте до своїх дітей, чоловіків і не давайте спокою їхнім командирам. Робіть істерики, погрози, шантаж, плачте, але тримайте їх дома, аби вони не мусили воювати проти свого народу за банду злочинців!", - йдеться у зверненні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.