Рівненська облрада як орган місцевого самоврядування вмерла, - депутат

У соціальній мережі «Фейсбук» депутат обласної ради та голова фракції "Батьківщина" Михайло Кириллов написав, що Рівненська обласна рада як орган місцевого самоврядування вмерла.

"Останній стримуючий бар'єр на шляху до тоталітаризму в країні - український народ. Сьогоднішні події засвідчують совкову жадібність до влади, готовність стріляти та "шити" кримінальні справи українцям, що не бажають бути прислужниками. Прикро в цьому контексті за Рівненщину. Прикро тому, що орган місцевого самоврядування обласна рада, який у сьогоднішній ситуації мав би, задіяти весь потенціал на збереження миру в країні та недопущення узурпації влади у руках тих, кому вигідні антиконституційні закони Колесніченка-Олійника, недієздатний.

Більшість зрадила виборців ще в грудні. Не змогла засудити дії Беркуту який побив студентів навіть попри те, що цього від них вимагало кілька тисяч людей під стінами сесійної зали. Рівненська обласна рада як орган місцевого самоврядування вмерла. Все ж, якщо є серед представників більшості депутати, яким соромно перед своїм народом, можна реабілітуватися, ми могли б зібрати позачергову сесію та висловити свою позицію, однак, слово за Вами"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.