За крадіжку кабелів житель Рівненщини сяде за грати на два з половиною роки

23-річний Василь, уродженець Гощанського району, вперше в поле зору правоохоронців потрапив ще в 2010 році. Згідно з вироком Рівненського міського суду, за крадіжки, вчинені в обласному центрі, молодий чоловік на три роки потрапив до в’язниці. Відбувши покарання, Василь влаштувався прибиральником в одну з державних установ. Однак вночі в чоловіка з’являлися зовсім інші пріоритети — покращення матеріального стану злочинним шляхом. Так, у листопаді він вчинив крадіжку кабелю зв’язку у підвалі будинку на вулиці Костромській, який уже наступного дня здав на металобрухт і отримав за це кошти.

За кілька днів Василь повернувся на місце злочину. Як і першого разу, він розкидним ножем обрізав кабель та, скрутивши його, викинув у вікно. Коли ж вийшов із підвалу, на злодія очікував сюрприз — працівники міліції, які й затримали нічного незнайомця для з’ясування обставин.  

Приватне акціонерне товариство, власник майна, зазнав збитку на 5 600 гривень, а мешканці багатоповерхового будинку залишилися без Інтернету.

Рівненський міський суд визнав Василя винним, кваліфікувавши його дії за ч.2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно) та ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 (замах на вчинення повторної крадіжки) Кримінального кодексу України. Відтак, мешканець Гощанщини, який останні кілька років жив у Рівному, на два з половиною роки потрапив до колонії. Суд також зобов’язав чоловіка відшкодувати  завдану ПАТ «Укртелеком» майнову шкоду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

          

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.