Екс-охоронця Джохара Дудаєва, якого затримали на Рівненщині вже відпустили

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", на міжнародній трасі Київ-Чоп, біля Корця працівники ДАІ зупинили мікроавтобус у якому їхав в.о. голови політради УНА Олександр Музичко (відомий, як Саша Білий).

За словами Олександра Музичко, до автобусу заскочили з десяток невідомих особи, які шукали саме його. Про це чоловік розповів у телефонній розмові із журналістом сайту "ВСЕ".

- Я сьогодні їхав у рейсовій маршрутці Луцьк-Рівне. Хлопці на посту заскочили у машину. Може, до десятка людей. Покали кричати:"Хто тут Музичко Олександр?" Усі мовчать. Один із них зі словами "Оце він" почав викручувати мені руки. Люди почали знімати це на відео. Сказали, що я арештований і їдемо у міськвідділ міліції у Рівне. Я запитав хто він, але той не представився. Один сказав Руденко. Сказали, щоб він показав посвідчення, однак він цього не зробив. Приїхав якийсь замначальника УБОЗу. Бордюк чи Буденко (в УБОЗ УМВС України в Рівненській області є заступник начальника Віталій Бортнюк). Один сказав, що мене підозрюють у вбивстві людини. інший - у викраденні, - розповідає в.о. голови Політради УНА Олександр Музичко. - Я сказав, що за таких умов у них має буди повістка і вони мають мені її показати. Він сказав, що я не арештований, а свідок. Сказавли їхати у Рівне на Пушкіна давати покази слідчому. Я сказав, що нікуди не поїду. Я хотів повернутись у маршрутку. Начальник УБОЗу мене не пускав. Наші хлопці запропонували мені перейти на іншу сторону дороги і їхати назад у Рівне. Начальник УБОЗу збив мене з ніг, а в півметрів від моєї голови проїхала машина. Я не знаю, чи він мене збив, щоб я не переходив дорогу, чи щоб я потрапив під машину. Грохнули б. Я не боюсь смерті, я на війні був, але б так вбили мене і викинули, сказали що збила машина.

Наразі Олександр Музичко відпущений. Цю інформацію повідомив Вадим Нідельський 
"З інформації, яка щойно надійшла:
- мєнти з рівненського убозу на вольцвагені втекли з місця не пояснивши нічого
- причиною зупинки було повідомлення про викрадення людини
- зсадили лише Сашка Білого і Ярослава Гранітного.... знали вже по прізвищам хто їде в маршрутці", - написав Вадим Нідельський у мережі Facebook.

Олександр Музичко пройшов через війни Абхазії, Грузії та Чечні. У 1994 році, під час першої чеченської війни, Музичко у Чеченській Республіці командував загоном УНА-УНСО "Вікінг", який воював у складі підрозділу польового командира Шаміля Басаєва, а також особистою охороною Джохара Дудаєва. У першій чеченській війні Олександр отримав позивний "Білий" і "Консул".

Тамара Попова, Віта Рижук

Коментарі

Нарешті, полювання на скаженного Музичка почалося. Дай Боже, щоб вже скоріше його посадили. Скільки можна злу гуляти на волі, катюзі по заслузі.

От якби цього діяча вчасно затримали б, то не ганьбив би він здобутки Майдану своєю мерзенною поведінкою

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.