Рівненського Сашу Білого хотіли допитати через зникнення бізнесмена?

В.о. голови політради УНА Олександра Музичко, відомого, як Саша Білий, за неофіційною інформацією, хотіли допитати як свідка у справі про викрадення одного бізнесмена неукраїнської національності. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан.

Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», на міжнародній трасі Київ-Чоп, біля Корця працівники ДАІ зупинили мікроавтобус у якому Олександр Музичко.  

«Повернувся з Корця, де працівники УМВС разом з ДАІ намагалися затримати одного з лідерів УНА-УНСО рівнянина Олександра Музичка (Білого). Його зняли з маршрутки «Луцьк-Київ», маючи інформацію і орієнтування. Завдяки твердій позиції націоналіста, підмозі з Корця (Юрій Коробка з друзями) та рівнян, право(ліво)охоронці відпустили Білого і дуже швидко поїхали на Рівне кількома авто. 

На місці події був начальник районної міліції Дмищук та заступник начальника обласного УБОЗу. Олександра хотіли допитати як свідка у справі викрадення людини - як стало відомо з неофіційних джерел, одного бізнесмена неукраїнської національності. Наразі, зв'язку з Білим тимчасово не буде зі зрозумілих причин.

Друзі, є актуальна тема про утворення рівненського Автомайдану для швидкого реагування на такі події. Перші зголошені вже є», - зазначив Степан Молчан. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.