Протистояння на Грушевського: бабусі в касках б’ють у бочки, лунають вибухи та стоїть напруга

Бабусі в касках б'ють у бочки, лицарі з легенд зі стальними мечами та алебардами шикуються в колони, дівчатки медсестри з ангельськими обличчями тягнуть поранених, а священики співають молитви на кордоні між протестуючими. Так описав протистояння, які тривають на вулиці Грушевського у Києві на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Віктор Таран. 

«Протистояння на Грушевського перетворюється на якусь фантасмогоричну картину. Бабусі в касках б'ють у бочки, лицарі з легенд зі стальними мечами та алебардами шикуються в колони, дівчатки медсестри з ангельськими обличчями тягнуть поранених, виражаючись зовсім не по ангельськи, священики співають молитви на кордоні між протестуючими. Лунають вибухи та періодично летять «коктелі» від правого сектору.

Все перетворилося у звичку. І це вже не лякає нікого. І в першу чергу матерів, які стали на нейтральній полосі між солдатами та мітингувальниками, коло своїх дітей. Унеможливлюючи своєю присутністю будь-яку радикалізацію. Мати - святе для всіх. У повітрі стоіть напруга. Перемир'я тривке, хитке, тимчасове. Але протистояння продовжуватиметься і надалі, адже ніхто нікого не хоче ні слухати ні чути. Всіх вітаю з святом - другим місяцем боротьби 21 листопада - 21 січня», зазначив Віктор Таран.


 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.