"Острозька академія" написала офіційні листи суддям через затриманих активістів

Сьогодні, 22 січня ректор "Острозької академії" разом із професорсько-викладацьким складом ВНЗ та Братством спудеїв НаУ"ОА" написали листи звернення до міліції та суддів відносно заарештованих екс-студентів академії: Артура Ковальчука, Дмитра Москальця та Юхима Дишканта.

"Ми глибоко стурбовані повідомленнями засобів масової інформації про те, що судами прийнято рішення про тримання під вартою випускників нашого навчального закладу Юхима Дишканта, Артура Ковальчука та Дмитра Москальця, яким інкримінують ст.293, 294, 295 Кримінального кодексу (Групове порушення громадського порядку, Масові заворушення, Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку). 
Хочемо висловити перед високоповажним судом свою думку про цих людей, яких ми всі дуже добре знаємо. Як студенти Острозької академії вони зарекомендували себе дуже позитивно. За своїм характером, за своїми особистими, моральними якостями вони, на наше переконання, не могли вчиняти насильницькі дії...", - зазначається у одному із листів, який був відправлений від "Острозької академії".

Копії листів також розміщені у соцмережах. Ось скрін одного листа, який розміщений на офіційній сторінці НаУ"ОА":

Адміністрація та студентство університету готові обстоювати права потерпілих і надалі та вимагають прийняти справедливе рішення.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.