Керівник рівненської «Батьківщини»: лише компроміс зупинить кровопролиття

Загибель невинних людей 22 січня у Києві, різко загострила ситуацію в Україні. Адже тепер країна опинилася перед загрозою некерованого силового протистояння, яке може завершитися великими жертвами. Таку думку у коментарі сайту «ВСЕ» висловила в.о. голови Рівненського міського партійного осередку ВО «Батьківщина» а заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

- Те, що війна влади проти власного народу обернеться поразкою влади, мені видається очевидним, - зазначає Галина Кульчинська. -  А відвернути загрозу великої крові може тільки певний компроміс. Майдан чітко озвучив свою позицію, і Банкова має тепер зробити кроки, заради його досягнення. Чи здатна влада на такий компроміс?... Це покажуть вже найближчі дні.

Щодо рівненської «Батьківщини», то за словами Галини Кульчинської, очевидно, що її вплив на загальноукраїнську ситуацію не є значним. Адже принципово усе вирішується не в Рівному, а в Києві.

- Але і позиція рівнян є важливою. Позиція кожного з нас. Тому міська організація партії «Батьківщина» постійно підтримує київський Майдан і матеріально, й відправкою добровольців. Ми чітко заявляємо власну позицію, озвучуємо її публічно, доводимо до людей та органів влади, ведемо роз’яснювальну роботу. Тобто, робимо все, що і має робити партійна організація за нинішніх умов, - вважає Галина Кульчинська.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.