Побитого активіста арештували на 30 діб: "підбурив 3-5 тисяч до заворушень"

Активіста з Грушевського Влада Цілицького, якого побили під час затримання та тримають у БСП у "міліцейському боксі",  заочно засудили до 30 діб під вартою за "організацію 3-5 тисяч людей до участі у масових заворушеннях". Як пише інтернет-видання "Українська правда", про це повідомили друзі Цілицького.

"Сьогодні був дуже гуманний суд. Мій одногрупник та друг Влад Цілицький - один з найкращих студентів ФІОТ НТУУ КПІ, інженер програміст компаніі SAMSUNG, підозрюється в організації масових заворушень, задання тілесних пошкоджень членам правоохоронних органів, у закликанні людей до пошкодження майна", - йдеться у повідомленні у Facebook.

"Там великий список, серед цього списку навіть фігурує фраза про те, що 3-5 тисяч людей на Грушевського також організував саме він", - зазначають друзі активіста.

Слідчого під час суду змінювали тричі.

"Суддя прибула у нетверезому, це навіть м'яко сказано, стані. Свідків його знаходження на Грушевського не було. Було проголошено, що він буде утримуватись під вартою ще протягом тридцяти діб, до наступного судового засідання", - зазначено у повідомленні.

У суді було вказано, що його і його напарників (невідомо, про кого йдеться), бачили 19 січня о 15:00 на Грушевського з заздалегідь підготовленою екіпіровкою. Разом з тим друзі заявляють, що у цей час Цілицький перебував у торгівельному центрі і це можна буде довести, бо він розраховувався своєю карткою. З  20 січня Цілицький перебуває у лікарні на Братиславській 3. До нього нікого не пускають, окрім адвокатів, навіть родичів,

Зі слів лікаря у активіста проламаний ніс, вибита щелепа, на одне око він не бачить і поки не спаде набряк гемотома, лікарі не можуть сказати, чи ціла сітківка ока.  Найгірше з ушкоджень - струс мозку.

"На ренгени Влада водять в наручниках. Тримають в палаті за металевими дверима (в палаті 3 чоловіка затриманих) під охороною", - зазначають активісти.

Як відомо, прізвище "Цілицький  В.В." міститься у списку тих активістів, що перебувають у "міліцейських боксах" лікарні БСП на вул.Братиславській 3.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.