Прокурор області закликав рівнян не порушувати закону

У зв'язку з останніми подіями прокурор Рівненської області закликав громадян дотримуватися вимог закону. Адже впродовж останніх днів на території області окремими радикально налаштованими особами вчинено низку протиправних дій, що посягають на спокій мирних громадян та стабільність у регіоні. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зокрема, як зазначається у повідомленні, мали місце спроби захоплення державних установ, факти блокування автошляхів при переміщенні військовослужбовців та масового порушення громадського порядку.  

"Ці дії є грубим порушенням закону, конституційних прав і свобод громадян, а тому таким діям  буде надано відповідну правову оцінку. Усі, без виключення, причетні до злочинів будуть нести кримінальну відповідальність згідно з вимогами діючого законодавства", - зазначив прокурор області Олександр Черепаха.

Відтак Олександр Черепаха закликав громадян не піддаватися провокаціям, ігнорувати екстреміські заклики та зберігати спокій, поважати права і свободи інших людей, дотримуватись вимог закону.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.