Рівненська "Батьківщина" вимагає дострокових виборів Президента та Верховної Ради

Вчора, 23 січня, на бюро міської партійної організації ВО "Батьківщина" було затверджено проект рішення, який мають сьогодні прийняти на сесії Рівнеради.

Проект фракції «Батьківщина»

"Про позицію 
Рівненської міської ради 
щодо подій в країні

Події 22-го січня 2014-го року та загибель людей у Києві свідчать, що центральна влада веде Україну до авторитарної диктатури, нищення базових громадянських свобод; ескалації насильства та кровопролиття. 

Усе це може мати непрогнозовані наслідки для нашої Соборності та Суверенітету. 
Тому, керуючись нормами Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виступаючи від імені територіальної громади міста Рівне, міська рада 

вирішила:

1. Вимагати дострокових виборів Президента та Верховної Ради України. 

2. Вимагати від Верховної Ради України негайно скасувати «диктаторські» закони, прийняті 16-го січня, що спричинили громадянський конфлікт і обмежують права людини.

3. Звернутись до мешканців міста Рівне стати на захист конституційних прав і громадянських свобод.

4. Закликати представників правоохоронних органів не порушувати присягу, дану на вірність українському народу, та відмовитись виконувати злочинні накази влади застосовувати силу проти власного народу.

5. Оголосити про готовність влади міста Рівне гарантувати безпеку постраждалим протестувальникам у закладах охорони здоров’я комунальної власності міста. 

6. Вимагати негайного відсторонення від виконання обов’язків та притягнення до кримінальної відповідальності працівників підрозділу «Беркут» та Внутрішніх військ, причетних до знущання над активістом Євромайдану Михайлом Гавриляком. "

Про це повідомляє прес-служба фракції "Батьківщина"

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.