Керівництво Рівненської облради масово захворіло, а працівники збирають речі

Опозиційні депутати хочуть скликати позачергову сесію облради, вони зібрали 27 підписів. Проте скликати сесію вони не можуть, адже голови Рівненської облради Юрія Кічатого немає на робочому місці, кажуть, що в нього "сімейні проблеми". Також відсутній перший заступник голови Рівненської облради Михайло Кривко та заступник Олександр Чуприна. Нагадаємо, що вчора обурені люди штурмували будівлю Рівненської облради та адміністрації. 

Проте депутати облради все ж планують зібратись та обговорити ситуацію, яка склалась в Україні. Закликають прийти і людей. 

Як повідомив депутат Рівненської облради Сергій Штурхецький, керівництво апарату облради з невідомих причин залишаю будівлю ради.

- Народні депутати, депутати обласної ради вважають, що працівники ради повинні залишатись на своїх робочих місцях. Закликаємо працівників облради, РОДА залишатись на роботі. Вони державні службовці, які отримують зарплати з бюджету, за рахунок платників, у тому числі, місцевих платників податків. Тож вони мають працювати не зважаючи на те, що їх керівництво пише заяви на звільнення, - зауважив Сергій Штурхецький.

Водночас за неперевіреною інформацією, люди залишають робочі місця, бо знають про можливий розгін протестувальників, які знаходяться в РОДА. Також протестувальники наголошують, що, якщо працівники РОДА казатимуть, що йдуть з роботи, бо тут для них чиняться перепони у роботі - це не правда.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.