Рівненських правоохоронців просять з’ясувати, чому керівництво облради «прогулює» роботу

Сьогодні мала відбутися позачергова сесія Рівненської обласної ради. Однак через відсутність на своєму робочому місці керівництва обласної ради депутати, що прибули на сесію, не змогли потрапити до зали засідань. В партії УДАР закликають правоохоронні та контролюючі органи перевірити: де саме перебували керівники обласної ради і чому їх не було на робочих місцях. Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної партійної організації «УДАР».

Як розповів голова виконавчого комітету Рівненської обасної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олексій Муляренко, сьогодні через відсутність керівників облради депутати не змогли потрапити до зали засідань, щоб провести позачергову сесію. На думку Олексія Муляренка такими діями Юрій Кічатий, його заступники та керуючий справами обласної ради грубо порушують чинне трудове законодавство. Адже в робочий час посадовці, що отримують заробітну плату від громади мають бути на своєму робочому місці.

- Усі ми, платники податків, найняли на роботу чиновників. Тож маємо вимагати від них, щоб вони ходили на цю роботу та виконували покладені на них функції. До таких, «найманих працівників», належить і керівництво обласної ради. Але як ми побачили сьогодні керівництво облради дозволяє собі в робочий час не перебувати на своєму робочому місці. Думаю такими «прогулами» вони порушують закони про працю і мають за це відповідати, - наголосив Олексій Муляренко.

Відтак, він зазначив, що блокування будівлі облдержадміністраці протестувальниками не може стати аргументом для керівників облради, щоб раніше йти з робочого місця. Також Олексій Муляренко підкреслив, що до 12 години сьогодні Юрій Кічатий був на своєму робочому місці, тобто, протестувальники не перешкоджали йому залишатися на роботі й надалі. Тож в УДАРі закликають правоохоронців та інші контролдюючі органи провести перевірку та зясувати на підставі чого керівники обл.ради «прогуляли» сьогоднішній робочий день.

- Єдиним логічним поясненням відсутності пана Кічатого на своєму робочому місці може бути страх брати на себе відповідальність. Тож хотів би звернутися до нього та його заступників – якщо ви боїтеся власної громади то напишіть заяви про складання повноважень. Зробіть так, як вичнили ваші колеги по партії з обласної державної адміністації, - наголосив Олексій Муляренко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.