Рівненські активісти побували "в гостях" у регіоналів і отримали першу перемогу

Кілька колон, які складаються із активістів рівненського Євромайдану наразі ходять "в гості" до представників партії регіонів. Колони вже відвідали декількох депутатів. Зокрема, завітавши до депутата Олесі Ткачук, виявилося, що остання вже декілька років не проживає за адресою, якою оперували активісти.

Однак активісти поспілкувались із депутатом Рівненської олбради від партії "Сильна Україна" Юрієм Сосюком. Він вийшов до людей, вислухав їхні прохання. Зокрема зявитись на позачегову сесія облради. Депутат пообіцяв активістам прийти до них в Рівненську ОДА і вже за деякий час виконав свою обіцянку.

Юрій Сосоюк прийшов в РОДА, де наразі знаходяться рівняни, які вчора штурмували адміністраці. Депутат підписав першу заяву, у якій зобов'язується відстоювати інтереси рівнян. У разі не виконання зобов'язань документ стане заявою на складення депутатських повноважень Юрія Сосюка.

Текст заяви:

Я Сосюк Юрій Павлович обраний мешканцями Рівненщини представляти інтереси народу в обласній раді, цілковито поділяю вимоги Народного Віче Рівненщини та добровільно зобов'язуюся:

1. прийняти участь у позачерговій сесії Рівненської обласної ради, яка відбудеться у неділю о 12:00 годині 26 січня 2014 року на майдані Просвіти, 1;

2. увійти до складу Народної Ради Рівненської області, створеної на вимогу Народного Віче, та відстоювати інтереси громадян.

У разі невиконання добровільно взятих на себе зобов'язань, прошу вважати даний документ моєю заявою на складення депутатських повноважень.

На фото: заява підписана Юрієм Сосюком

Така заява є першою підписаною. Активісти просять підписати її депутатів, які сьогодні не прийшли на позачергову сесію облради. У більшості - це представники провладної партії. Вже 25 депутатів зголосились прийти на наступну позачергову сесію, ще з трьома  - є попередні домовленості.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.