У Львові в суботу хочуть перепідпорядкувати всі силові відомства Народній Раді

Львівська обласна рада в суботу в 14:00 збирається на сесію з приводу формування Народної Ради.

" Львівська обласна рада, сформована з опозиційних депутатів, представляє громаду Львівщини і тому є легітимною владою на Львівщині. Це дає їй можливість сформувати виконавчий комітет у Львівській області, який візьме на себе всі повноваження обласної адміністрації, а також підпорядкує собі всі силові відомства, такі як: міліція, військові, прокуратура і т.д. " , - йдеться в повідомленні Народної Самооборони Львівської облради.

" Виконком може створити для охорони громадського порядку на всіх рівнях - від обласного до районних «народну самооборону - міліцію» , яка захистить нас від зазіхань попереднього злочинного режиму.

Народна Рада на Львівщині координуватиме свої дії з аналогічними структурами в інших областях. Як центральну владу ми визнаємо Народну Раду, що склалася в Києві на Майдані. Те, що відбувається зараз в Україні - це не просто революція, це формування нової системи державної влади в Україні ! " , - підсумували автори послання.

Нагадаємо , що у Львові протестувальники захопили будівлю ОДА 23-го січня. Губернатор Сало спочатку подав у відставку , а потім передумав, мотивувавши це тиском на нього, - повідомляє lb.ua

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.