Прем'єр-міністр Польщі бачить загрозу розколу України

Прем'єр-міністр Дональд Туск вважає, що політика української влади і, зокрема, президента Януковича, може призвести до розділення України.
Про це він сказав в інтерв'ю "Польському радіо".
"Ми не сумніваємося, що дії адміністрації президента Януковича і його поведінка призвели до цього критичного моменту, коли єдність української держави опиняється під питанням", - сказав прем'єр- міністр Польщі.
Туск запевнив, що Польща і надалі гарантує Україні підтримку її українського вибору. Однак додав, що українців чекає "довгий марш".
"Україна розділена внутрішньою боротьбою, і внутрішньо розділена, рано чи пізно, повинна означати дуже серйозну проблему для всього регіону, не тільки для українців", - застерігає польський прем'єр.
Як відомо, раніше екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський заявляв, що ігнорування або недостатня участь в українських проблемах може дуже дорого коштувати Євросоюзу.
"Думаю, що європейські дипломати, дипломати сусідніх країн і Польщі повинні бути дуже чутливими до українських справ. Ми можемо опинитися в такій спіралі подій, яку вже не вдасться зупинити. У разі подальшого розвитку конфлікту в Києві, наслідки відчує вся Європа", - сказав Квасьнєвський.
Лігабізнесінформ

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.