МВС наполягає, що їхні міліціонери захоплені у КМДА і обіцяє застосувати силу

Незважаючи на заяви Штабу національного опору , МВС наполягає, що в будівлі КМДА утримують двох міліціонерів. У разі якщо протестувальники протягом найближчого часу не звільнять захоплених міліціонерів, то правоохоронці будуть штурмувати будівлю Київської міськдержадміністрації. Як пише "Українська правда", про це повідомив "Інтерфакс-Україна" співрозмовник у правоохоронних органах.

"Якщо протягом найближчого часу протестувальники не відпустять взятих ними заручників, то міліція піде на штурм КМДА" , - сказав співрозмовник.

Перед цим на сторінці МВС у Facebook відзначили, що вимагають негайно звільнити захоплених двох міліціонерів.

"МВС України вимагає негайно звільнити захоплених. В разі не виконання вимог, міліція буде змушена вжити заходів щодо звільнення захоплених" , - сказано в повідомленні.

"МВС просить мирних громадян залишити будівлю КМДА та прилеглу територію" , - сказано в повідомленні.

Раніше в МВС заявили , що в п'ятницю ввечері на Майдані Незалежності самооборона Майдану напала на трьох міліціонерів, одного з них поранили ножем, двох інших утримували в будівлі КМДА.

Однак у штабі національного опору це спростували:

"Штаб національного опору категорично заперечує такий факт і вважає свідомою провокацією з метою настроювання міліції проти протестувальників. Не хочеться вірити, що і вбивство міліціонера могли використовувати з такою ж метою" , - додали в штабі.

У штабі також припустили, що МВС таким чином шукає привід для силової зачистки Майдану.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.