Нардеп: «Янукович твердо став на шлях кривавих провокацій»

Вбивство співробітника Державної служби охорони, що сталося цієї ночі у Києві біля гуртожитку спецпідрозділу «Беркут» народний депутат України Леся Оробець вважає провокацією. Про це вона написала на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Повідоми про вбивство співробітника Державної служби охорони біля, о дивне співпадіння, біля гуртожитку беркуту. "При собі зброї не мав, йшов з чергування". Зрозуміло почерк представників "русского міра". Кров і страх. Зрозуміло мета провокації. Меседж «ментам»: ці фашисти убивають наших, і вас усіх з сім'ями повбивають, і хати попаляти. Стійте насмерть і убивайте їх!

Якщо не хочуть помирати за Януковича, то хай думають, що захищають себе. Не сумнівайтесь, командири і комісари вже все як треба донесли до особового складу і пояснили: "Ну ви ж відітє, ми хатєлі па харошему, а ети как… Давить их всех!"

Їм все одно, скільки вони таким чином уб'ють "хахлов", в формі і без. Чим більше, тим краще для трону Путіна. Месидж громадянам і світу: ось, всі побиття, викрадення і вбивства, громіння машин, показові тортури - вони обнуляються. Чекаємо доказів, що це майданівці», - зазначила Леся Оробець.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.