Як рівняни ходили "в гості" до "регіоналів". ВІДЕО

Після Народного віче більше сотні рівнян вирушили в гості до депутатів "регіоналів". Спочатку активісти пішли до будинку, де мешкає депутат Рівненської облради від Партії регіонів, перший проректор НУВГП Світлана Левицька.

Люди не змогли відразу зайти у необхідний під'їзд будинку, і просто гаслами закликали "регіоналку" вийти на вулицю. Згодом хтось із мешканців впустив їх у будинок, однак двері квартири Світлана Левицька не відкрила, - чи не захотіла, чи була відсутня вдома.

Рівняни хотіли, аби депутат погодилась прийти на позачергову сесію облради та підписала заяву на вступ до Народної ради.

Також рівняни завітали і до депутата Рівненської облради від Партії регіонів Юрія Єфименка, який вийшов зі свого будинку до людей та заявив, що не підтримує Віктора Януковича та провладну партію.

- Президента треба гнати і робити перевибори. Він перейшов межі. Але є Берташ. Я знаю, що у нього є поважна причина чому його не було до вчорашнього дня у Рівному. Я не в праві особисті причини оголошувати. Я сам бізнесмен, на мою фірму за 2013 рік наяложено 10 мільйонів штрафу. Одна з компаній закрилась у грудні.

Після півгодинних переговорів з депутатом на морозі, Юрій Єфименко таки підписав заяву про вступ у Народну раду.

- Я скажу, що Янукович вже не президент. Я не піду з вами бити Берташа. Партії регіонів як такої немає. Беріть владу в свої руки. Ви молодці.

Також активісти, які сьогодні прийшли до будинку заступниці голови Рівненської ОДА, депутата облради Світлани Сад поговорити з нею не змогли.

Кілька активістів подзвонили у двері її квартири, однак ніхто не відчинив. Сусіди сказали, що чиновниця вже кілька днів тому поїхала кудись із Рівного.

Сьогодні після Народного віче рівняни знову підуть до депутатів обласної ради додому із заявою про вступ у Народну раду.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.