Біля Рівненської ОДА вирує революційне життя

Відколи два дні тому Рівненська ОДА перейшла на під контроль народу тут вирує революційне життя. Рівняни організували побут протестувальників, несуть теплі речі, продукти, чай та дрова. А тим часом колони мітингувальників ходять містом та закликають депутатів-регіоналів перейти на бік народу. 

Наразі рівненські активісти, протестувальники та прихильники Євромайдану повертаються із прогулянок до "регіоналів". Людий йдуть назад до Рівненської ОДА.

Нагадаємо, що сьогодні рівняни побували блія домівок кількох членів партії регіони, депутатів Рівненської облради. Зокрема, люди сходили до будинку заступниці губернатора Рівненщини Світлани Сад, депутата-регіонала Юрія Єфіменка та депутатки від ПР Світлани Левицької.

Протестувальники просили "регіоналів" вступити до Народної ради та прийти на позачергову сесію облради.

Учора побували, зокрема у першогого заступника губернатора Анатолія Юхименка та депутата від партії "Сильна Україна" Юрія Сосюка.

До решти рівненських депутатів-"регіоналів" люди підуть ввечері. Люди хочуть, аби представники провладної партії вступили до Народної ради та не проігнорували позачергову сесію облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.