Янукович запропонував Яценюку посаду прем'єр-міністра, а Кличку - віце-прем'єра

У Києві завершився третій етап переговорів між представниками опозиції та влади. Під час переговорів президент Віктор Янукович запропонував лідерам опозиції посади в уряді. Про це повідомляється на офіційному сайті президента.

Зокрема, за словами міністра юстиції України Олени Лукаш , Янукович запропонував посаду прем’єр-міністра України лідеру фракції "Батьківщина" Арсенію Яценюку, а лідеру партії "УДАР" Віталію Кличку -  віце-прем'єра з гуманітарних питань запропоновано Віталію Кличку. Також Янукович викликав Кличка на публічні дебати, на що той дав згоду.

- Президентом України запропоновано посаду Прем’єр-міністра України Арсенію Петровичу Яценюку. У разі згоди останнього зайняти пост Прем’єр-міністра України Президентом України буде прийнято рішення про відставку Уряду. Посаду Віце-прем'єра з гуманітарних питань Президентом України запропоновано Віталію Кличку. Переговори будуть продовжуватися далі за домовленістю сторін, - зазначила Олена Лукаш.

Нагадаємо, раніше у будівлі Адміністрації президента завершилися переговори за участі глави Адміністрації, керівника робочої групи Андрія Клюєва, першого заступника глави Адміністрації Андрія Портнова, міністра юстиції Олени Лукаш, керівника фракції партії УДАР Віталія Кличка, керівника фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка і керівника фракції "Свобода" Олега Тягнибока.