Рівненський університет обурений бездіяльністю свого керівника у питанні допомоги побитому студенту

Колектив НУВГП обурений бездіяльністю президента вищу Миколи Сороки щодо вирішення долі свого студента Максима Савича.

Відповідне звернення розмістили на сайті НУВГП.

"Висловлюємо гнів та обурення з приводу наростання силового протистояння, що є наслідком порушення владою конституційних прав громадян України, ігнорування справедливих вимог мирних протестувальників, неспроможність влади оцінити всю драматичність ситуації та глибину власної відповідальності.

Жертвами та постраждалими є, в першу чергу, молоді люди - активні учасники мирних протестів, серед яких є наші студенти, про що свідчить жорстоке побиття третьокурсника Максима Савича та багатьох інших активістів, яким за мирне висловлення громадянської позиції інкримінується радикальний екстремізм, загрожує переслідування силовими структурами та кримінальна відповідальність згідно нововведених законів від 16 січня 2014 року.

Ми засуджуємо: 
- жорстокі знущання «беркутівців» та інших силовиків над громадянами;
- викрадення мирних громадян;
- зрощення силових структур з організованою злочинністю;
- прийняті 16 січня 2014 року неадекватні закони.
Ми пишаємося нашою молоддю, її сміливістю та рішучістю в захисті своєї громадянської позиції. З такою молоддю в нашої держави є майбутнє.

Офіційна адекватна оцінка подій керівництвом нашого університету малоймовірна. Підтвердженням цьому є практика та методи управління університетом з часу, як його очолив нинішній президент, член партії регіонів, народний депутат М. Сорока.

Ми обурені бездіяльністю М. Сороки щодо вирішення долі свого студента Максима Савича. Закликаємо до підтримки даного звернення весь трудовий колектив університету та громадськість міста, - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що 19-річний рівнянин Максим Савич, якого звинуватили в організації масових заворушень у Києві має з'явитись у міліцію. Максим розповів народному депутату Юрію Вознюку, який нині допомагає йому, що правоохоронці його побили та затримали. Його звинувачують в організації масових заворушень у Києві 23 січня.