Нардеп: в Україні потрібно провести демонтаж «ригокомуністичної» диктатури

В Україні потрібно провести повний демонтаж «ригокомуністичної» диктатури, люстрація держорганів та відправити у відставку президента Віктора Янковича. Таку думку на своїй сторінці у «Фейсбуці» висловила нардеп Леся Оробець.

«Янукович усвідомлює, що вже загубив владу. Якщо кажуть про "переформатування більшості", то це означає, що розуміють вони всі. Переговори з Януковичам вийшли з глухого кута тільки після утворення народних рад і повстання в регіонах, а також рішучих дій на вулицях Києва. Це все треба було робити на початку грудня. Тітушок палити машини в Київ щось уже не везуть. І не від любові бандитів до законів, а того що не знаходять бажаючих. 

Продовжуємо успішні дії - забираємо у бандитів владу. По Конституції - джерело влади народ, ми дали, ми і взяли назад, це всім має запам'ятатись на віки вічні. Продовжуємо переговори, вони тільки почали ставати продуктивними. Не повторимо 2005, не дамо злити наші жертви. Побудуємо нову Україну для себе. Цілеспрямовано, мирно, масово. Слава Україні!», - зазначила Леся Оробець.