На околиці Києва знайшли замерзле тіло, зв'язане по руках і ногах. МВС: смерть не насильницька

На Оболоні в Києві біля затоки Дніпра виявили тіло невідомого із зв'язаними руками і ногами.Тіло було знайдене  біля  бази відпочинку "Ізумрудна" на вул. Прирічній. Як пише інтернет-видання "Українська правда", про це у своєму блозі повідомив користувач v-n-zb.

"Знайомий почерк – руки й ноги звязані, викинутий замерзати на мороз. Тобто це не вбивство, просто людина через необачність застудилася і замерзла?", - зазначає очевидець.

У свою чергу в управлінні МВС Києва заявили: на тілі чоловіка, знайденого мертвим біля затоки в Оболонському районі столиці, не виявлено жодних слідів насильницької смерті.

"Деякі  видання поширили інформацію, що біля затоки Дніпра  виявлено труп чоловіка, начебто зі слідами тортур та зв’язаними руками. Столична міліція повідомляє, що ця інформація не відповідає дійсності", - заявляють в МВС.

За даними управління МВС, 24 січня близько 17:00 надійшло повідомлення, що на березі затоки Оболонь (вул. Прирічна, 37) лежить чоловік без ознак життя.

"Правоохоронці одразу встановили особу померлого. Це був 36-річний мешканець Оболонського району. При огляді тіла небіжчика жодних слідів ознак насильницької смерті не виявлено. Наразі тіло направлено до судово-медичної експертизи задля встановлення причини смерті", - уточнили в МВС. Проводиться перевірка.

Ключові слова: