Рівняни вимагають від депутатів облради перейти на сторону народу (ЗАЯВА)

Зректися  злочинного режиму Януковича та перейти на сторону народу вимагає від кожного депутата обласної ради громада Рівного. Як повідомили у прес-службі Рівненського Майдану, про це йдеться у заяві, яка була прийнята на Народному віче сьогодні, 26 січня.

Зокрема, у ній зазначається наступне:

«Мешканці Рівненської області, які об'єдналися для захисту України від диктатури Януковича, звертаються до депутатів обласної ради. Народ обрав вас відстоювати наші інтереси, і в цей доленосний час, чекає від вас активних та рішучих дій. 

Народне віче вимагає від кожного депутата зректися  злочинного режиму Януковича та перейти на сторону народу. В понеділок, 27 січня о 14 годині відбудеться сесія Рівненської обласної ради. Кожного депутата, який не з'явиться та не підтримає створення Народної ради, мешканці Рівненщини вважатимуть співучасником злочину режиму з відповідними наслідками. 

Закликаємо всіх небайдужих рівнян прийти на Народне віче, яке розпочнеться о 12.00 та особисто проконтролювати дотримання депутатами вимог народу. Слава Україні!»

Ключові слова: