Революційне Народне віче у Рівному: від встановлення народної влади до боротьби з регіоналами.ФОТО

Кілька тисяч рівнян прийшли сьогодні до будівлі Рівненської ОДА, щоб долучитися до справді революційного Народного віче. Адже сьогодні під час мітингу остаточно оголосили, що влада у Рівному належить народу. На підтвердження цього було прийнято рішення про створення виконавчого комітету Народної ради.

Окрім того, рівняни рішуче виступили за те, щоб голова Рівненської ОДА Василь Берташ та голова Рівненської райдержадміністрації Анатолій Камінський склали свої повноваження.

 

На мітинг прийшло і кілька священиків, які закликали рівнян до мирної боротьби без кровопролиття та помолилися за душі загиблих в Києві активістів.

Також під час Віче вшанували пам'ять загиблих у Києві активістів та закликали медиків надавати допомогу всім постраждалим від злочинного режиму.

У результаті мітингу громадськість Рівного прийняла заяву до депутатів Рівненської облради, які завтра мають зібратися на позачергову сесію, щоб вони таки проголосували за пропозиції Народного віче та зреклися злочинного режиму Януковича. 

Під стінами Рівненської ОДА панували справжні революційні та патріотичні настрої - хлопці у масках із загонів самооборони з гербами на щитах слідкували за порядком, стрічки у кольорах прапору України розміщені по всюду і рівняни, у яких в очах горить бажання звільнити країну від злочинного режиму.

Серед присутніх на мітингу можна було побачити як політиків, громадських активістів, так і небайдужих рівнян від малого до старого, які прийшли висловити свою позицію та показати, що їм не байдужа доля України. Рівне прокинулось і тепер його не зупинити. 

Ключові слова: