На Рівненщині депутати-прихильники влади уникають спілкування з активістами

Рівненські активісти, учасники Автомайдану продовжують спроби переконати провладних депутатів місцевих рад перейти на бік протестувальників.

Аби поспілкуватись із депутатами, які ще не оголосили про свою підтримку Євромайдану, жителі Рівненщини організовують екскурсії до їхніх домівок по районам області, з метою пояснити свою позицію та необхідність підтримати протести. Однак лише одиниці зголошуються поспілкуватися із народом та підтримати ідеї активістів.

"Друзі не рівняни. У вас в деяких районах теж живуть депутати облради, які ще не хочуть перейти на сторону народу. Може організуйте екскурсії краян до їх маєтків на прийом?, - написав у мережі Фейсбук один із рівненських активістів Євромайдану Святослав Клічук.

За декілька годин після розміщення цього посту, жителі області почали відписувати у коментарях результати такої ініціативи.

"Вже організували. Не виходить панство до нас. Хто просто не виходить хто жінкою і дітьми прикривається. P.S. Щойно з автопробігу."

"в Острозі вже обійшли "депутатів", двоє підтвердили участь, третій - запеклий регіонал, голова районної адміністрації В. Дума не показується, спрбуємо ще завтра зранку"

"З сьогоднішніх дзвінків багатьом депутатам зрозумів вкотре, що полювання (або просто вбивство ні в чому не винних тварин заради розваги, як елемент психічного відхилення чи рудимент совка) - це в них таке обов'язкове хобі. Не дивно, що вбивтсво мирних людей для них не є чимось ектраординарним", - такими були деякі коментарі активістів Євромайдану та Автомайдану в срцмережі.

Нагадаємо, що позачергова екстренна сесія Рівненської облради запланована на сьогодні, 27 січня. У деяких місцевих ЗМІ вже з'явилась інформація про те, що голова Рівненської ОДА Василь Берташ, який також є депутатом облради не збирається прийти на цю сесію.

Ключові слова: